MICHELINGUBBE PÅ MARMORSOCKEL, mässing, 1960-tal.

408437. MICHELINGUBBE PÅ MARMORSOCKEL, mässing, 1960-tal.

Höjd 13 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 13 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 347