MICHELINGUBBE PÅ MARMORSOCKEL, mässing, 1960-tal.
408437. MICHELINGUBBE PÅ MARMORSOCKEL, mässing, 1960-tal.
Höjd 13 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 13 cm.
Bruksslitage.
1 055