LJUSTER, 6 st, järn, allmoge, 1700/1800-tal.

408425. LJUSTER, 6 st, järn, allmoge, 1700/1800-tal.

Längd järn ca 22 - 40 cm.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd järn ca 22 - 40 cm.

Slitage, skador.

Antal besök: 1 070