CARLOS MÉNDEZ. Dansare.

CARLOS MÉNDEZ. Dansare.
4084242. CARLOS MÉNDEZ. Dansare.

Akvarell teckning och penna på papper
Signerad
35x23 cm.

Små fläckar.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerad
35x23 cm.

Små fläckar.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 219