JAVIER BALLESTER, "MONTESOL". Diagonal.

4084224. JAVIER BALLESTER, "MONTESOL". Diagonal.

Litografi
Signerad och numrerad 30/195
28,5x75,5 cm.

Levande räv.

Nej, betalas av säljaren

Tema

Contemporary Prints

Gör en kostnadsfri värdering!

Litografi
Signerad och numrerad 30/195
28,5x75,5 cm.

Levande räv.

Nej, betalas av säljaren

Tema

Contemporary Prints

Antal besök: 236