LANTMÄTERIKEDJA, järn med mässingsgrepp, kronstämplad GLK, 1866 samt AGR.

408416. LANTMÄTERIKEDJA, järn med mässingsgrepp, kronstämplad GLK, 1866 samt AGR.

Total längd ca 15 m.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total längd ca 15 m.

Slitage.

Antal besök: 1 944