PALL, plast, förgylld, 1900-2000-tal.

408346. PALL, plast, förgylld, 1900-2000-tal.

Höjd 14 cm
Längd 18 cm
Bredd 28 cm.

Lätt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 14 cm
Längd 18 cm
Bredd 28 cm.

Lätt bruksslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 555