STÖVELKNEKTAR, 11 st, gjutjärn, 1900-tal.

408326. STÖVELKNEKTAR, 11 st, gjutjärn, 1900-tal.

Längsta ca 31,5 cm.

Slitage, rost.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längsta ca 31,5 cm.

Slitage, rost.

Antal besök: 986