GOLVFOTOGENLAMPA, smide och koppar, jugend, höj- och sänkbar. 1900-talets första kvartal.

408325. GOLVFOTOGENLAMPA, smide och koppar, jugend, höj- och sänkbar. 1900-talets första kvartal.

Stomme i smide, lampa av koppar. Höjd 167 - 240 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 603