FELIX GMELIN. Utan titel.

FELIX GMELIN. Utan titel.
4082854. FELIX GMELIN. Utan titel.

Kemigram, 59 x 51 cm, rammått 80 x 70 cm. Signerad Felix Gmelin och daterad 1989.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 187