KNUT VALINDER. Olja på duk. Kustbild med fåglar, signerad.

40823. KNUT VALINDER. Olja på duk. Kustbild med fåglar, signerad.

55 x 50 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

55 x 50 cm.

Antal besök: 992