408185. ROLF SMEDMAN. Akvareller, 2 st, signerade, daterade 1967 och 1975.
"Storselforsen .... vårflod juli 1975". Till Olle med hjärtliga lyckönskningar på 50-årsdagen. Majbritt. Rolf. Dan.
22 x 26 cm.
3 uthus 23 x 32 cm.
Fläckar baksida av glas, ej examinerade ur ramar.