ROLF SMEDMAN. Akvareller, 2 st, signerade, daterade 1967 och 1975.

408185. ROLF SMEDMAN. Akvareller, 2 st, signerade, daterade 1967 och 1975.

"Storselforsen .... vårflod juli 1975". Till Olle med hjärtliga lyckönskningar på 50-årsdagen. Majbritt. Rolf. Dan.
22 x 26 cm.
3 uthus 23 x 32 cm.

Fläckar baksida av glas, ej examinerade ur ramar.

Gör en kostnadsfri värdering!

22 x 26 cm.
3 uthus 23 x 32 cm.

Antal besök: 1 408