YO JOHANSSON. Signerad och numrerad 348/360.

40818. YO JOHANSSON. Signerad och numrerad 348/360.

Hamnmotiv. 41 x 53 cm.

Ej examinerad ur ram.

Yo Johansson (1897–1963)

Gör en kostnadsfri värdering!

Hamnmotiv. 41 x 53 cm.

Ej examinerad ur ram.

Yo Johansson (1897–1963)

Antal besök: 626