ROLF SMEDMAN. Akvarell, signerad.

408173. ROLF SMEDMAN. Akvarell, signerad.

25 x 34 cm.

Något vågig och brunad passepartout, ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

25 x 34 cm.

Antal besök: 5 963