LJUSPLÅTAR, 1 par, mässing, 1900-tal.

408155. LJUSPLÅTAR, 1 par, mässing, 1900-tal.

40 x 30 cm.

En manschett lös samt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

40 x 30 cm.

Antal besök: 495