RA Auktionsverket Norrköping
Konst
Måleri
BIRGER BIRGER. Olja på pannå, "Fint folk", signerad.
408152. BIRGER BIRGER. Olja på pannå, "Fint folk", signerad.
Utvalt av våra föremålsexperter
50 x 61 cm.
Bruksskick.
Gör en kostnadsfri värdering!
50 x 61 cm.
Bruksskick.
RA Auktionsverket Norrköping
1 031