KOPPAR m.m, 17 delar.

KOPPAR m.m, 17 delar.
408072. KOPPAR m.m, 17 delar.

Kittlar, olika storlekar.
Baljans höjd 23 cm, diameter 44 cm.

Ålders - samt bruksslitage.
Skador, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!
408072. KOPPAR m.m, 17 delar.

Kittlar, olika storlekar.

Ålders - samt bruksslitage.
Skador, bucklor.

Antal besök: 786