Auktionshuset Kolonn
Konst
Måleri
HILDEGARD NORBERG. Kvinnoporträtt, olja på duk, signerad och daterad -76.
40807. HILDEGARD NORBERG. Kvinnoporträtt, olja på duk, signerad och daterad -76.
70 x 52 cm.
Färgbortfall.
Gör en kostnadsfri värdering!
70 x 52 cm.
Färgbortfall.
Auktionshuset Kolonn
1 650