1700-TALETS ENGELSKA SKÅP.

1700-TALETS ENGELSKA SKÅP.
4080396. 1700-TALETS ENGELSKA SKÅP.

HÖRNSKÅP, engelsk handmålad furu, 107 x 85cm, 1700-tal.

Mindre slitage på färgen enligt bilder, men generellt mycket gott skick för sin ålder.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 395