BAJONETT, 18/1900-tal.

BAJONETT, 18/1900-tal.
408034. BAJONETT, 18/1900-tal.

, G.WB G, GFR 2 225, w62 under krona.
Läderbalja med mässingsdetaljer, märkt: GFR 2 225, A under Krona.
Längd 63 cm.
Längd inklusive balja 65 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Balja med buckla.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 63 cm.
Längd inklusive balja 65 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Balja med buckla.

Antal besök: 1 717