BAGAGELUCKA, Ford, 1930/40-tal.

408025. BAGAGELUCKA, Ford, 1930/40-tal.

Längd ca 95 cm.

Slitage, skador, rost.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 95 cm.

Slitage, skador, rost.

Antal besök: 995