LÄSKBACKAR, Pripps Apotekarnes, samt AVO väjerk.

407962. LÄSKBACKAR, Pripps Apotekarnes, samt AVO väjerk.

Backarna innehåller flaskor.
Backarnas höjd 24 cm.

Ålders - samt bruksslitage.
Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Backarna innehåller flaskor.
Backarnas höjd 24 cm.

Ålders - samt bruksslitage.
Slitage, skador.

Antal besök: 1 884