VÄGGPENDYL, förgylld, rokokostil, Westerstrand.

407884. VÄGGPENDYL, förgylld, rokokostil, Westerstrand.

Höjd 55 cm.

Smärre förgyllningsslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 55 cm.

Smärre förgyllningsslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 589