MATSERVIS, 37 delar, porslin, Rörstrand, 1900-tal.

4078716. MATSERVIS, 37 delar, porslin, Rörstrand, 1900-tal.

20 tallrikar med diameter 25,5 cm
12 djupa tallrikar med diameter 25,5 cm
Två fat med längd 33,5 cm
Ett fat med längd 51 cm
Två fat med längd 43,5 cm.

Bruksslitage och nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Två fat med längd 33,5 cm
Ett fat med längd 51 cm
Två fat med längd 43,5 cm.

Bruksslitage och nagg.

Antal besök: 210