DRAGSPEL, Paolo Soprani, modell 444, Italien.

4078596. DRAGSPEL, Paolo Soprani, modell 444, Italien.

Knappdragspel. Uttag till förstärkare.
Längd 53, bredd 22, höjd 39 cm.

Bruksslitage. Repor och märken. Ej funktionstestad, ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 579