AUGUST HAGBORG. olja på pannå, signerad Hagborg.

407780. AUGUST HAGBORG. olja på pannå, signerad Hagborg.

Sittande man. 36x26.

August Hagborg (1852–1921)

Gör en kostnadsfri värdering!

Sittande man. 36x26.

August Hagborg (1852–1921)

Antal besök: 6 254