4077690. DRÖNARE, X-UFO, Silverlit Electronics, 2000-tal.
Originallåda,
Drönare mått ca 48x48 cm.
Flyger upp till 100 meter.
Lådans mått; höjd ca 13 cm, ca 52,5x68 cm.
Rekommenderas inte för barn under 14 år.
Bruksslitage, ytsmuts.
Ej funktionstestad. Ingen funktionsgaranti lämnas.