XAVIER CARBONELL. ”Venadora de Nuso”.

4077461. XAVIER CARBONELL. ”Venadora de Nuso”.

Olja på duk
Signerad. På baksidan, signerad, betitlad, belägen i Olot och daterad 1982
59x72 cm.

I gott skick. Träram klädd i sammet och silver.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på duk
59x72 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 302