VASER, 3 st, glas, Engshyttan, 1900-tal.

407731. VASER, 3 st, glas, Engshyttan, 1900-tal.

Höjd mellan 9-20 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Smärre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd mellan 9-20 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Smärre nagg.

Antal besök: 1 015