BORDSFOTOGENLAMPA, PLÅTBURK OCH FLASKA MED GLAS, 1900-talets första hälft.

407725. BORDSFOTOGENLAMPA, PLÅTBURK OCH FLASKA MED GLAS, 1900-talets första hälft.

Höjd ca. 20-43 cm.

Bruksslitage. Burk med slitage, repor, slagmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 20-43 cm.

Antal besök: 607