Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
ADOLF SÄFVE. Landskapvy, olja på duk, signerad.
407627. ADOLF SÄFVE. Landskapvy, olja på duk, signerad.
40 x 57 cm.
Mindre fläckar.
Gör en kostnadsfri värdering!
40 x 57 cm.
Mindre fläckar.
Göteborgs Auktionsverk
903