BESTICK, 24 delar, silver, Guldsmedsaktiebolaget, Stockholm, modell Slottsbarock, 1900-talets andra hälft, totalvikt ca 1160 gram.

407615. BESTICK, 24 delar, silver, Guldsmedsaktiebolaget, Stockholm, modell Slottsbarock, 1900-talets andra hälft, totalvikt ca 1160 gram.

12 st gafflar, längd 18,5 cm, vikt ca 597 gram.
12 st knivar, längd 20,5 cm, blad av rostfritt stål, totalvikt ca 563 gram.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 707