BOKHYLLA, mahogny, Karl johan stil, 1900-talets första hälft.

407586. BOKHYLLA, mahogny, Karl johan stil, 1900-talets första hälft.

3 hyllplan
Längd 155, bredd 41, höjd 129 cm.

Smärre slitage, repor samt märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

3 hyllplan

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 869