SKRIVBORD, mahogny, 1900-talets mitt.

407530. SKRIVBORD, mahogny, 1900-talets mitt.

Med bokhylla.
Höjd 74,5 bredd 62,5 längd 122,5 cm.

Mindre bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med bokhylla.

Mindre bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 453