KNIV, med silverinläggningar, 1900-tal.

407515. KNIV, med silverinläggningar, 1900-tal.

Med dekor av kattdjur. Längd inkl skida ca 19,5 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 1 151