SKRIVBYRÅ, 1800-tal.

SKRIVBYRÅ, 1800-tal.
407489. SKRIVBYRÅ, 1800-tal.

Längd 93 bredd 41 höjd 108 cm.

Slitage, sprickor, stötmärken.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!
407489. SKRIVBYRÅ, 1800-tal.

Nycklar saknas.

Antal besök: 603