VÄGGPANELER, 4 delar, lackarbete, Japan.

4074841. VÄGGPANELER, 4 delar, lackarbete, Japan.

Skuren och förgylld dekor med tranor och kalligrafi. Mått 91,5x 30,5 cm.

Bruksslitage, märken, bortfall, torrsprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 491