SKULPTUR, sakralt motiv i form av Madonna med barn, 1700-tal.

40744. SKULPTUR, sakralt motiv i form av Madonna med barn, 1700-tal.

Bemålad, relikgömma i bröst. Höjd ca 50 cm.

Slitage, färgbortfall, mindre maskstungen, sprickor samt mindre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 473