BROSCH SAMT ÖRHÄNGEN,förgyllt sterlingsilver och emalj. Brd. B Bjorklund.

407419. BROSCH SAMT ÖRHÄNGEN,förgyllt sterlingsilver och emalj. Brd. B Bjorklund.

Brosch. 62x22 mm
Örhängen, 31x11,5 mm Total vikt 14,4 gram.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brosch. 62x22 mm

Bruksslitage.

Antal besök: 1 030