SKÅL, glas, "Stenhammar", Gunnar Cyrén, Orrefors, signerad.

407361. SKÅL, glas, "Stenhammar", Gunnar Cyrén, Orrefors, signerad.

Längd 31 cm
Bredd 22,5 cm
Höjd 15 cm.

Smärre slitage. Smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 31 cm
Bredd 22,5 cm
Höjd 15 cm.

Smärre slitage. Smärre repor.

Antal besök: 4 493