ERIK SCHMIDT. Solbelyst Hav, olja på duk, signerad samt daterad 1954.

407353. ERIK SCHMIDT. Solbelyst Hav, olja på duk, signerad samt daterad 1954.

Dagmått 22,7 x 33,5 cm.
Falsmått 24,5 x 35,5 cm.

Krakeleringar i nederkant, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dagmått 22,7 x 33,5 cm.
Falsmått 24,5 x 35,5 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 600