EDGAR FREYBERG (GEB. 1927). Dune på kvällen.

4073432. EDGAR FREYBERG (GEB. 1927). Dune på kvällen.

Edgar Freyberg (f. 1927), Dune på kvällen, olja på duk, signerad, signerad och titeln igen på baksidan, ca. 60 x 50 cm, med ram ca. 70 x 60 cm.

Liten tryckpunkt högst upp på bilden.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 518