ÅNGVÄLT, "Old Smoky", Wilesco, 1900-tal.

407329. ÅNGVÄLT, "Old Smoky", Wilesco, 1900-tal.

Originalkartong. Längd ca. 31 cm.

Bruksslitage. Ej fullständigt genomgången.
Skador på kartong.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skador på kartong.

Antal besök: 2 065