HANS WITT. Sjölandskap med båtar, akvarell, signerad.

40732. HANS WITT. Sjölandskap med båtar, akvarell, signerad.

29 x 74 cm.

Pappret veckat samt smuts.

Gör en kostnadsfri värdering!

29 x 74 cm.

Pappret veckat samt smuts.

Antal besök: 2 731