BORD, sk Butlers tray,Reprodux England,1900-tal.

407309. BORD, sk Butlers tray,Reprodux England,1900-tal.

Idegran.
Med löstagbar bricka.
Längd 120 cm
Bredd 90 cm
Höjd 56 cm.

Bruksslitage. Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Idegran.
Med löstagbar bricka.
Längd 120 cm
Bredd 90 cm
Höjd 56 cm.

Bruksslitage. Repor.

Antal besök: 1 481