BORD, teak, design Tove och Edvin Kindt-Larsen, AB Seffle Möbelfabrik.

407298. BORD, teak, design Tove och Edvin Kindt-Larsen, AB Seffle Möbelfabrik.

Höjd 53 cm
Längd 120 cm
Bredd 60 cm.

Bruksslitage
Fläckar, repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 53 cm
Längd 120 cm
Bredd 60 cm.

Bruksslitage
Fläckar, repor och märken.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 2 098