IKON med RIZZA, troligen Ryssland, 1800/1900-tal.

407273. IKON med RIZZA, troligen Ryssland, 1800/1900-tal.

14,5 x 17,5 cm.

Slitage, skador på rizza. Färgbortfall, krackelyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

14,5 x 17,5 cm.

Antal besök: 1 065