TV, 42 tum, LCD, Philips, Flattv, tvställ.

407205. TV, 42 tum, LCD, Philips, Flattv, tvställ.

Höjd 69 cm.
Bredd 123,5 cm.
Modellnr:42PF7621D/10.
Fjärrkontroll, instruktionsbok, tvställoch strömsladd medföljer.

Repor under tvn.
Ej funktionstestad.
Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 69 cm.
Bredd 123,5 cm.
Modellnr:42PF7621D/10.

Repor under tvn.
Ej funktionstestad.
Bruksslitage.

Antal besök: 2 014