BIRGER BIRGER-ERICSON. "Söndagsmålaren och hans modell", olja på pannå, signerad.

407200. BIRGER BIRGER-ERICSON. "Söndagsmålaren och hans modell", olja på pannå, signerad.

48 x 60 cm.

Mindre slitage.
Ytsmuts.
Smärre färgbortfall.

Birger Birger-Ericson (1904–1994)

Gör en kostnadsfri värdering!

48 x 60 cm.

Mindre slitage.
Ytsmuts.
Smärre färgbortfall.

Antal besök: 4 467