RAKKNIV, Filarmonica 14 Doble Temple, José Monserrat Pou, omkring 1900-talets mitt.

407141. RAKKNIV, Filarmonica 14 Doble Temple, José Monserrat Pou, omkring 1900-talets mitt.

Kommer i originalkartong. Knivens längd ihopfälld ca 17 cm.

Slitage. Kartong med fläckar och smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 419