SKRIVMASKINER, 2 st, Erika Standard samt Mercedes, 1900-talets första hälft.

407139. SKRIVMASKINER, 2 st, Erika Standard samt Mercedes, 1900-talets första hälft.

Längd (inkl låda) ca 33 - 42 cm.

Slitage, märken, fläckar. Låda med skador. Ej fullständigt genomgångna.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 2 167